2e afd. 27 mei 1982 58 Eén en ander is nader uitgewerkt in bijgevoegd ontwerp-besluit tot 11e wijziging van genoemd regiement. Wij stellen u voor dit ontwerp-besluit vast te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.Hvan den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; mede gezien het advies van het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden, d.d. 26 maart 1982, nr. 2-1855; A. het Algemeen Ambtenarenreglementvastgesteld bij zijn besluit van 29 april 1970, nr. 45, sedert gewijzigd, te wijzigen als volgt: I. In artikel D 1, lid 5, vervallen de woorden: en iedere andere dag die daarboven door burgemeester en wethou- ders wordt aangewezen". II. Opgenomen wordt een nieuw artikel D 14, luidende: "1. Voorzover het dienstbelang niet anders vereist wordt aan de amb- tenaar eveneens verlof met behoud van bezoldiging verleend op kerkelijke of nationale, landelijk, regionaal of plaatsel ijk er- kende feest- of gedenkdagen, die door burgemeester en wethou- ders zijn aangewezen als dagen, waarop de openbare dienst van de gemeente is gesloten. 2. Indien de ambtenaar op een dag als bedoeld in het eerste lid binnen de voor hem vastgestelde werktijden dienst moet verrich- ten, dan wel op die dag volgens rooster vrij van dienst is, wordt voor die gewerkte, respektievelijk roostervrije uren.ver- lof verleend op een andere dag. BESLUIT -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 4