4e afd. 24 juni 1982 68 a, b onder voorzitterschap van de voorzitter van het gewest staat. Dit wordt in relatie tot de overige kringen juist geacht en ook met be- trekking tot de positie van de voorzitter van het gewest zuiverder. Artikel IX. Voorgesteld wordt in artikel 43 de termijn van twee jaar welke thans geldt voor verienging van de gewestregeiingte wijzigen in vier jaar (gekoppeid aan de zittingsperiode van gemeenteraadsleden) Hoewel artikel 43, derde lid, een tussentijdse beëindiging niet uitsluit, wordt verder voorgesteid ter wille van de duidelijkheid te bepalen dat tus- sentijdse beëindiging van de regeiing alleen kan piaatsvinden wanneer alle deelnemers daartoe besluiten. Naast de hiervoor vermelde min of meer principiële voorstellen wordt gead- viseerd op een aant.ai punten een technische wijziging aan te brengen in de gewestregeling (correctie van onjuiste verwijzingen naar bepaalde artike- len) Met het besluit van de Kennemerraad tot vaststel 1 ir.g van de diverse wijzi- gingen kan naar ons oordeei worden ingestemd. Wij geven u in overweging dienovereenkomstig te besluiten. Verder stellen wij u voor de (gewijzigde) regeling per 1 september 1982 met vier jaar te verlengen. De op deze zaak betrekking hebbende stukken liggen voor u ter inzage. Wij vestigen er nog de aandacht op dat in het voorstei aan de Kennemer- raad ook enkele voorsteiien tot wijziging worden besproken welke door het dagelijks bestuur en de Kennemerraad niet zijn overgenomen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 10