4e afd. 24 juni 1982 68 a verklaard die zetel niet te willen c.q. te kunnen doen bezetten in welk geval deze zetel in beginsel onbezet blijft". Artikel V. Artikel 25, lid 1, wordt als volgt gewijzigd: "1. Onverminderd het be- paalde in artikel 26 worden ingesteld kringen van advies en overleg, waarvan het aantal ten hoogste gelijk is aan het aantal leden van het da- gelijks bestuur". Aan artikel 25, lid 2, wordt toegevoegd: "Indien het aantal kringen minder bedraagt dan het aantal leden van het Dagelijks Bestuur regelt het Dage- lijks Bestuur de taakverdeling van de kringen". Aan artikel 25, lid 4, wordt na de eerste zin toegevoegd: "Indien het aantal kringen minder bedraagt dan het aantal leden van het Da- gelijks Bestuur regelt het Dagelijks Bestuur het voorzitterschap van de kring met dien verstande dat de voorzitter afkomstig dient te zijn uit het Dagelijks Bestuur". In artikel 25, lid 8, vervalt de zin "Van elk advies wordt terstond een exemplaar ter kennisgeving gezonden aan de colleges van burgemeester en wethouders der deelnemende gemeenten". Artikel VI. In artikel 26, lid 1 wordt na "gemeenten" ingevoegd "alsmede de loco-burge- meester van Haarlem". Artikel VII. In artikel 35, lid 6 wordt "vierde lid" vervangen door "derde lid", ter- wijl in lid 7 van artikel 37 het cijfer "33" wordt gewijzigd in "34". Artikel VIII. In artikel 36, lid 1 wordt "artikel 33" vervangen door "artikel 34". Artikel IX. In artikel 43, lid 2, tweede zin, wordt "twee" vervangen door "vier". Na "verlengd" wordt toegevoegd: "Tussentijdse beëindiging van de regeling kan alleen plaatsvinden wanneer alle deelnemers daartoe besluiten". In Iid 4 van artikel 43 worden de cijfers "33" en "35" gewijzigd in "34" respektievelijk "36". -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 12