4e afd- 24 juni 1982 70 3. Rapport "onderzoek met betrekking tot het bestemmingsplan d.d. 19-1-78. 4. Idem, bijlage 4: "verkeersaspekten" d.d. april 1978. 5. Rapport "De Bankastraat in beweging" d.d. 6 maart 1978. 6. Inspraakverslag d.d. november 1978. 7. Rapport van het g.t.b. met resultaten woonwensen/woningverbeterings- formulieren. 8. Deelnota I d.d. 13 november'1978. 9. Samenvatting van conclusies en aanbevelingen m.b.t. bestemmingsplan-en verbeteringsplannen d.d. 22 november 1978. De behandeling van deze stukken, welke voor u ter inzage zijn gelegd, door ons college en door de commissie voor de wijkverbetering heeft geleid tot vaststelling van de volgende uitgangspunten a. in principe geen bedrijven "wegbestemmen"tenzij uit een in te stellen onderzoek bij hinderwetplichtige bedrijven blijkt dat onaanvaardbare milieuhinder wordt veroorzaakt; het grootste deel van het plangebied consolideren b. aan het terrein van de Nic. Beetsschool de bestemmingen spelen(sport) groen en parkeren geven (geen woningbouw); c. de mogelijkheid van een verbindingsweg tussen Wilhelminaplein en Laan van Insulinde nader bezien en in samenhang hiermee ook het "verkeersluw" maken van het plein, waarbij de bereikbaarheid van de winkels gehand- haafd blijft; d. aan het terrein van de kleuterschool De Bijenkorf er. het achterterrein van mevrouw Van Noort de bestemmingen geven (sport), groen, parkeren en woningbouw (in samenharig met de beslissing welke uiteindelijk m.b.t. punt 3 wordt genomen); e. bij herinrichting van openbare ruimte letten op parkeercapaciteit, speelgelegenheid voor jonge kinderen en snelheidsbeperkende maatregelen; f. in principe geen woningen slopen ten behoeve van parkeren; g. voorshands nog geen totaalonderzoek instellen naar milieubelasting van bedrijven; eventueel wel m.b.t. smederij Kanger, Lombokstraat; h. bestemming binnenterrein Lombokstraat nader bezien; i. bij inspraak onderzoeken per inrichtingsplan of de bewoners bereid zijn een deel van achtertuinen af te staan voor algemene funkties (bijv. speelgelegenheid)

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 20