4e afd- 24 juni 1982 71 Openbare verlichting. Op het Wilhelminaplein zal de doorgaande route verlicht worden door een vijftal oud model siermasten met een hoogte van 5,50 meter. Het plein zelf en de aanliggende hoeken (Voorweg en Nicolaas Beetslaan) zullen verlicht worden door in totaal 9 siermasten. Hiervan komen er twee ten laste van de kredieten voor de herinrichting van de desbetreffende deel- gebieden, te weten: Voorweg en Bosboom Toussaintlaan. De totale kosten voor de openbare verlichting op het plein bedragen f 25.400,— inklusief omzetbelasting en komen ten laste van het voor de herinrichting van het Wilhelminaplein benodigde krediet. Rioleringen en leidingen. De vervanging van de riolering zal gelijktijdig met de herinrichting wor- den uitgevoerd. Om de riolering van het plein aan te sluiten op de hoofd- riolering, is het noodzakelijk ook het riool in de Camplaan te vervangen. Als gevolg van deze vervanging zullen de aanwezige nutsleidingen gedeelte- lijk verlegd moeten worden. De totale kosten hiervan zijn f 12.000,--. Een bedrag van f 6.000,- komt hiervan ten laste van de herinrichting van het Wilhelminaplein. De andere f 6.000,- komt ten laste van de kapitaal- dienst van de begroting van het G.T.B. Tezelfdertijd zal tot vervanging worden overgegaan van de gasleiding in de Camplaan. Het bedrag dat hiermee gemoeid is, kan ten laste worden ge- bracht van het budget gaslekbestrijding 1982. Vooruitlopend op de werkzaamheden zal de laagspanningskabel in de Camplaan vervangen worden. Hiertoe worden aan beide zijden in de voetpaden nieuwe kabels gelegd. Het hiervoor benodigde krediet is reeds door uw raad ver- leend. (25 maart 1982, nr. 38). Ook de huisaansluitingen voor de waterlei- dingen zullen vervangen moeten worden. Voor de kosten, begroot op f 22.600,— zal nog een krediet beschikbaar ge- steld moeten worden. De kosten van het vernieuwen van de riolering op het Wilhelminaplein en in de Camplaan en het herinrichten van het plein met de aansluitingen op de aanliggende straten en bijkomende werken zijn geraamd op f 438.600,--. Tekeningen waarop de vernieuwing van de riolering en de herinrichting staan aangegeven, de kostenbegroting en een samenvatting van het bewoners- overleg liggen voor u bij de stukken ter inzage. Voor de bovenomschreven werken stellen wij u voor kredieten beschikbaar te -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 30