4e afd. 24 juni 1982 73 lokaal als zodanig in gebruik moeten blijven. Voor dit lokaal zai echter een viuchtweg gemaakt moeten worden in de vorm van een extra trap (bin- nen); in verband met de nieuwe bestemming van de benedengangen en andere wijzigingen van het gebouw acht de commandant van de brandweer het name- lijk niet verantwoord dat gebruikers van het noodlokaal uitsluitend via de bestaande trap het gebouw kunnen verlaten. De kosten van de hiervoor nodige voorzieningen worden begroot op f 7.350,--. Wij stellen u voor met het hiervoor omschreven plan in te stemmen en onsten behoeve hiervan de volgende kredieten te verienen: voor de renovatie en uitbreiding (excl. kosten verplaatsen transformatorstation) f voor het maken van een vluchtweg voor het noodlokaal f voor het uitvoeren van achterstal1ig onderhoud f voor het verplaatsen van het transformatorstation f Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 8 juni j.l.; BESLUIT a. de gebouwen van de Crayenester-basisschool te renoveren en uit te brei- den overeenkomstig het bij dit besluit behorende plan; b. voor de uitvoering van het sub a bedoelde plan c.a. de volgende kredie- ten beschikbaar te stellen: voor de renovatie en uitbreiding als zodanig een krediet van f 1.100.500,— hetwelk in 30 jaren zal worden afgeschreven voor het maken van een vluchtweg voor een noodlokaal een krediet van f 7.350,--, hetwelk in 5 jaren zal worden afgeschreven voor het uitvoeren van achterstallig onderhoud een krediet van f 27.250,--, hetwelk ten laste van de gewone dienst zal worden ge- bracht; _5_ 1.100.500,- 7.350,- 27.250,- 65.000,-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 43