4e afd. GEWUZIGD EXEMPLAAR 24 juni 1982 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN 74 Heemstede,23 juni 1982. Aan de raad, In uw vergadering van 25 februari 1982 besloot u een krediet van f 80.000,-- beschikbaar te stellen voor de aanschaf van een windturbine. De turbine zou geplaatst worden op het terrein van de afdeling reimging en vervoer. Thans heeft het Gemeentelijk Technisch Bedrijf vergunning ge- vraagd voor het plaatsen van de windturbine. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het op 18 december 1980 vast- gestelde en op 9 februari 1982 gedeeltelijk door Gedeputeerde Staten goed- gekeurde bestemmingsplan "Hageveld e.o." Het niet goedgekeurde deel heeft geen betrekking op het terrein van de gemeentereiniging. De vergunning kan worden verleend door gebruik te maken van de anticipa- tie-procedure als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde- ning en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Voor het starten van deze pro- cedure dient de herziening van het bestemmingsplan in voorbereiding tewor- den verklaard. Verder delen wij u mede dat namens mevrouw M.I.G. Kroll-Lampe, eigenares- bewoonster van het pand Lorentzlaan 99, door architekt P.W. Koster onze medewerking is gevraagd aan de totstandkoming van een uitbreiding van net woonhuis. De uitbreiding omvat het bouwen van een bijkeuken, aansluitend op de bestaande keukenruimte en van een berging met een totale oppervlak- te van 5.00 x 2.75 meter; het bestaande dak zal over de uitbreiding wor- den verlengd. Een schets van het plan ligt bij de stukken ter iriiage. Het bouwplan is in strijd met zowel het op 24 april 1973 goedgekeurde be- stemmingsplan "Geleerdenwijk A" als met het op 5 september 1972 goedge- keurde bestemmingsplan "Geleerdenwijk B"Een gedeelte van de uitbreidmg zal gebouwd worden op grond met de bestemming tuin in he'. bestemr i .s- plan Geleerdenwijk A en een gedeelte op grond met de bestemming "openbaar groen" in het bestemmingsplan Geleerdenwijk B (welk gedeelte in 19/8 door de gemeente in eigendom is overgedragen aan de vorige eigenaar van het pand) Er zijn naar onze mening geen omstandigheden op grond waarvan de gevraagde medewerking zou moeten worden onthouden.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 47