4e afd. 24 juni 1982 74 Ook deze bouwvergunning kan worden verleend door gebruik te maken van de anticipatie-procedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or- dening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Voor het betrokken deel van de bestemmingsplannen Geleerdenwijk A en B dient dus ook een voor- bereidingsbesluit van kracht te zijn. Voorts maken wij van deze gelegenheid gebruik het door u op 29 april j.l. voor o.m. enkele terreinen aan de Glip genomen voorbereidingsbe- sluit aan te vullen met de toekomstige woongebieden ter weerszijden van de Prinsenlaan, opgenomen in het in de voorbereidingsfase verkerende bestemmingsplan "Glip I". Wij verwachten het betreffende ontwerp-plan nog dit jaar ter visie te kunnen leggen. Wij stellen u voor overeenkomstig het bijgevoegde ontwerp-besluit te verklaren, dat voor de bovengenoemde terreinen een herziening wordt voor- bereid. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 23 juni 1982; gelet op artikel 21 van de Wet op de ruimtelijke ordening; te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van: a. het bestemmingsplan "Hageveld e.o.", betrekking hebbende op het ter- rein van de gemeentereiniging gelegen aan de Cruquiusweg; b. de bestemmingsplannen "Geleerdenwijk A" en "Geleerdenwijk B", betrek- king hebbende op het perceel Lorentzlaan 99 e.o.; c. de bestemmingsplannen 54 en 54A en de eerste wijziging van het plan in hoofdzaak, betrekking hebbende op de toekomstige woongebieden terweers- zijden van de Prinsenlaan, één en ander zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende tekeningen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT HEEMSTEDE24 juni 1982. Be raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 48