4e afd.. 24 juni 1982 76 terwijl ook de wachttijd voor voetgangers en fietsers afneemt. De kosten van deze wijziging, welke ook zonder invoering van een groene goif dringend gewenst is, worden begroot op rond f 30.000, Wij stellen u derhalve voor de volgende kredieten te verlenen: - ten behoeve van de invoering van een groene golf voor de spitsuren gedurende maximaal één jaar een krediet van f 50.000,--; - voor het treffen van provisorische voorzieningen ten behoeve van het busverkeer op het Wipperplein een krediet van f 10.000, - voor het verplaatsen van een voetgangersoversteekplaats oo de Heem- steedse Dreef bij het kruispunt Heemsteedse Dreef/Johan Wagenaarlaan Zandvaartkade een krediet van f 30.000,--. Mocht binnen êên jaar na invoering duidelijk blijken dat de proef met de groene golf mislukt, dan zal deze proef voortijdig beëindigd worden. In dit geval en ais blijkt dat de uitkomst van de proef niet bevredigend is, zal met gebruikntaking van de opgedane ervaringen ge- zocht worden naar andere mogelijkheden om de verkeershinder te vermin- deren. Over de opzet van een evaluatie vindt momenteel nog overleg plaats. Ha kennisnenting van het rapport d.d. april 1982 van de Werkqroep Ver- keer heeft het Dreefcomitë verklaard met ons voorstel te kunnen in- stemmen. Dit voorstel komt in de plaats van ons voorstel d.d. 25 maart j.l., nr. 27, hetwelk in uw vergadering van dezelfde datum is aangehou den. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burqemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 53