2e afd. 24 juni 1932 BEZOLDIGINGSVEROKDENING AMBTENAREN 1981 77 Artikel 1. Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder: "ambtenaar" de ambtenaar in de zin van het Algemeen Amb- tenarenreglement, die is aangesteld in een funktie, voorkonende in bijlage A van deze verordening; "volwassene" "salaris" "salari s-anci ënni tei t de ambtenaar, die de leeftijd heeft bereikt van 21 jaren; het bedrag, verneld in de salarisschaal waarin de funktie is ingedeeld, overeenkomstig de bijlagen A en B; het hoogste bedrag van een salarisschaaldat kan worden bereikt door jaarlijkse verhogingen; het salaris, vermeerderd met de toelagen, welke met toepassing van deze verordening zijn ver- leend, met uitzondering van de in artikel 9 bedoelde toelagen; het salaris, vermeerderd met het bedrag van de aan de ambtenaar toegekende emolunenten en toelagen, als omschreven in deze verordening; de tijd, die in aanmerking komt voor de vast- stelling van het salaris van een ambtenaar op een hoger bedrag, dan het voor een volwassene geldende minimum van de schaal, welke op zijn funktie betrekking heeft. Artikel 2. De ambtenaren worden overeenkomstig hun funktie bezoldigd volgens de salarisschalen, vermeld in de bijlagen A en B van deze verordening Artikel 3. "maximum-salaris" "wedde" "bezoldiging" 1. De salaris-anciënniteit van een ambtenaar, die een funktie bekleedt, voorkoraende in een der bijlagen A en B van deze verordening, wordt zodanig bepaald, dat de aanspraak op verhoging van salaris

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 56