2e afd. 24 juni 1982 77 3. Voor de in het vorige lid onder a genoemde norgen- en avonduren wordt de toelage slechts toegekend, indien de arbeid is aangevangen vôör 7 uur, respectievelijk is beëindigd na 19 uur. Artikel 10. 1. Burgemeester en wethouders stelien een regeling vast op grond waarvan aan bepaalde ambtenaren of groepen van ambtenaren dienstkieding kan worden verstrekt. 2. In deze regeling wordt tevens opgenomen de mogelijkheid om in plaats van deze verstrekking een vaste maandelijkse kleding-toelage toe te kennen. Artikel 11. 1. Aan de ambtenaar, aan wiens betrekking is verbonden dat hij zich gedurende daarvoor vastgestelde uren buiten de voor die betrekking vastgestelde werktijden ter beschikking dient te houden, wordt een wachtdienstvergoeding toegekend krachtens een daarvoor door burge- meester en wethouders getroffen regeling. 2. Voor het personeel van de brandweer, dat in beroepsdienst werkzaam is, wordt door burgemeester en wethouders eveneens een regeiing vast- gesteld ter vergoeding van door dit personeel te vervullen wacht- en consignatiediensten. Artikei 12. De vergoeding voor het gebruik van eigen vervoemiddelen in dienst der gemeente wordt door burgemeester en wethouders geregeld. Artikel 13. 1. Wegens het genot van vrije woning van de dienstwoning gemeente- lijk technisch bedrijf en van de conciërgewoning gezondheids- huis wordt op de bezoldiging de in bijiage A2 van deze verordening vermelde korting toegepast. 2. Op de bezoldiging van de ambtenaar wordt een korting toegepast voor het van gemeentewege verstrekte genot van: a. verwarming van de woning, van 2,4% van de wedde; b. energie voor kookdoeleinden, van 0,9% van de wedde;

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 59