2e afd- 24 juni 1982 77 c. elektrische energie, anders dan voor verwarming van de woning en kookdoeleinden, van 0,9% van de wedde; d. leidingwater, van 0,4% van de wedde. De orider a t/m d genoemde kortingspercentages gelden tot een maximum, zoals aangegeven in bijlage A2. Artikel 14. In gevallen, waarin de bezoldiging of de kortingsbedragen moeten wor- den berekend over een gedeelte van een maand, wordt de bezoldiging of korting per dag vastgesteld door de bezoldiging cf korting per maand te delen door het aantal dagen van de desbetreffende kalendermaand. Artikel 15. Voor gevalien, waarin deze verordening niet of niet naar biliijkheid voorziet, treffen burgemeester en wethouders een passende regeling. Artikel 16. 1. De in bijlage 3 opgenomen saiarisschalen blijven tot 1 januari 1986 van kracht voor de ambtenaren, die vôôr de vaststeiiing van deze verordening zijn aangesteid en wier funkties op dat tijdstip in een van deze salarisschalen zijn ingedeeld, terwijl de funktie op een lager niveau wordt gewaardeerd. 2. Na afloop van de in het vorige lid genoemde periode vindt indeiing piaats in de salarisschaalwaarin de funktie volgens de uitkomst van de funktie-waardering is opgenomen. 3. Bij deze indeling wordt aan betrokkenen een garantie-toelage toege- kend, gelijk aan het verschil tussen het oude en het nieuwe saiaris. 4. Bij waardering en inschaling in een salarisschaalwaaraan een hoger maximum-salaris is verbonden, wordt de in het vorige lid bedoelde garantie-toelage in het salaris geïncorporeerd. 1. Artikel 17. De ambtenaar die voör de vaststelling van deze verordening een diploma- toelage genoot en die aan de hand van funktiewaardering in een salaris- schaal is ingedeeld waaraan een lager dan wel gelijk maximumsalaris is verbonden dan aan de salarisschaal waarin hij vöôr de funktiewaardering was ingedeeld, geniet een garantietoelage gelijk aan de dlplomatoelage. - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 60