2e afd. 24 juni 1582 77 2. Bij waardering en inschaling in een salarisschaalwaaraan een hoger maximumsaiaris is verbonden, wordt de diplomatoeiage geTncorporeerd in het salaris. 3. In geval incorporatie slechts gedeeltelijk kan plaatsvinden, wordt voor het resterende deel van de dipiomatoelage een garantietoelage toegekend. Artikel 18. 1. De ambtenaar die vôôr de vaststelling van deze verordening een toelage genoot verbandhoudende met de aard van de te vervullen funktie en wiens funktie aan de hand van funktiewaardering in een salarisscnaal is ingedeeld waaraan een iager aan wel gelljk maximumsalans is ver- bonden dan aan de salarisschaal waarln zijn funktie vôôr die datum was ingedeeld, geniet een garantie-toelage gelijk aan de toelage verbandhoudende met de aard van de te vervullen funktie. 2. Bij indeling in een salarisschaal waaraan een hoger maximumsaIaris is verbonden, wordt de toelage verbandhoudende met de aard van de te vervullen funktie geïncorporeerd in het salaris. 3. In geval incorporatie slechts gedeeltelijk kan plaatsvinden, wordt voor het resterende deel van de toelage verbandhoudende met de aard van de te vervullen funktie, een garantietoelage toegeKend. Slotbepaiingen. Artikel 19. Deze verordening wordt - voorzover niet anders bepaald - geacht in werking te zijn getreden met ingang van 1 januari ly81, met ingang van welke datum wordt geacht te zijn vervallen de tlezoldigingsver- ordening Ambtenaren 1975, vastgesteld bij raadsbesluit van 30 oktober 1975, nummer 108, sedert gewijzigd. Artikei 20. 1. L)e vaststelling van de salarisanciënniteit, alsmede de inpassing van de op de datum van inwerkingtreding van deze verurdening in dienst zijnde ambtenaren in de nieuwe salarisschalen woraen acor burgemeester en wethouders geregeld. Hiertoe wordt gebruik gemaakt van funktiewaar- dering.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 61