26 augustus 1982 84 ONBEWOONBAARVERKLARING PRINSENLAAN 24 De raad van de gemeente Heemstede; overwegende dat de woning Prinsenlaan 24, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sektie C nr. 1011, in zodanig vervallen staat verkeert dat zij ongeschikt is ter bewoning; dat de genoemde woning in zeer slechte staat verkeert; zo is het houtwerk van de kozijnen, van de beganegrondvloer en van de kap gedeeltelijk ver- gaan en is het metselwerk als gevolg van verzakking op sommi'ge plaatsen în ernstige mate gescheurd; de woning is zeer vochtig als gevolg van het ontbreken van een goed funktionerend trasraam, als gevolg van het door- slaan van de gevels en als gevolg van het lek zijn van het onbeschoten dakde trap naar de slaapverdieping is te steil en te smalterwijl de vloeren, de plafonds, de binnenwanden en de trap van hout zijn, hetgeen in seval van brand meer dan normaal gevaar voor de bewoners van de woning kan opleveren; dat de inspekteur van de volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland bij brief van 8 april 1982 in overweging geeft de woning Prinsenlaan 24 onbewoonbaar te verklaren wegens de slechte toestand, de vochtigheid, de te steile en te smalle trap en de brandgevaarlijke toestand van de woning; dat de woning al geruime tijd niet meer wordt bewoond; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders van 3 augustus 1982; gelet op artikel 33, eerste lid, van de Woningwet; BESLUIT de woning Prinsenlaan 24, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sektie C, nr. 1011, onbewoonbaar te verklaren en indien op het tijdstip van het van kracht worden van dit besluit mocht blijken dat de woning voor woondoel- einden wordt gebruikt, te gelasten dat de woning moet worden ontruimd bin- nen één maand na dat tijdstip. HEEMSTEDE, 26 augustus 1982. e .raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 16