4e atd- 26 augustus 1982 85 salons, reisbureau's en daarmee vergelijkbare instelliri'gen. Voiledig- heidshalve wijzen wij u er op dat, omdat de gemeente de benodigde grond 1 n el'gendom heeft, de gemeente via privaatrechteiijke middelen over- wegende invloed kan uitoefenen op het verkooppakket en de bedrijfsvloer- oppervlakte van de nieuwe vestiging, de bestemming van de oude vesti- 9"ing en de realisatie van andere voorwaarden. Verkeer. Veien vrezen een verkeerstoename die niet door de omliggende straten verwerkt kan worden; het extra verkeer zal de overlast voor de omwonen- den doen toenemen. Vooral de Burg.van Lennepweg, de Koediefslaan en de Blekersvaartweg zouden te druk worden. In het in maart 1982 door uw raad vastgestelde Verkeersstructuurplan zijn de volgende funkties voor bovengenoemde drie straten aangegeven: - Blekersvaartweg: buurtstructuurweg met centrumfunktie; Burg.van Lennepweg en Koediefslaan: buurtstructuurweg. De bij deze wegen behorende intensiteit bedraagt 3 7.000 mo.torvoer- tUTgen per etmaalDe Blekersvaartweg is in de huidige toestand niet zonder meer geschikt om als buurtstructuurweg met centrumfunktie te dienen. Om deze reden is in het Verkeersstructuurplan bepaald dat alleen autoverkeer in de noord-zuid richting zal worden toegestaan, met uitzon- dering van het noordelijke en zuidelijke deel in verband met de ontslui- ting van een toekomstig parkeerterrein, respektievelijk de Bomenbuurt. De Koediefslaan ten westen van de Burg.van Lennepweg wordt voornamelijk gebruikt door bewoners en bezoekers van de aanliggende bebouwing en heeft dus een overwegende erffunktie. De Koediefslaan ten oosten van de Burg.van Lennepweg en de Burg.van Lennep- weg zelf hebben behalve een erffunktie ook een funktie voor verkeer dat doorgaand is ten opzichte van het plangebied.Door hun ligging in het Heem- steeds wegennet worden zij gebruikt door het interne verkeer binnen de ge- meente en zij kunnen zonder veel problemen de toegewezen funktie verwezen- lijken. Op basis van de huidige intensiteiten, het éénrichtingsverkeer op de Ble- kersvaartweg, de te verwachten groei i.v.m. de toename van het autobezit en -9ebruik en de nieuwbouwplannen hebben wij prognoses gemaakt voor de intensiteiten in de omliggende straten in het avondspitsuur:

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 22