85 - Blekersvaartweg - noord - Blekersvaartweg - midden - Burg.van Lennepweg 400 500 mvt. 250 350 mvt. 250 300 mvt. - Koediefslaan (tussen Blekers- 300 350 mvt. vaartweg en Burg.van Lennep- weg) Hoewel deze intensiteiten een flinke toename betekenen t.o.v. de be- staande situatie (Blekersvaartweg 200, Koediefslaan 90, Burg.van Len- nepweg 90 vôôr het uitvoeren van de maatregelen uit het Verkeersstruc- tuurplan en respectievelijk 100, 130 en 130 na invoering) zijn wij van mening dat deze straten dit extra verkeer wel kunnen verwerken. Wel zullen op de kruispunten en eventuele andere plaatsen waar overge- stoken moet worden, aanvullende maatregelen getroffen moeten worden. Het plaatsen van verkeerslichten is niet nodig. Daar waar de snelheid te hoog is, zijn snelheidsremmende maatregelen mogelijk'. Ten aanzien van de opmerkingen omtrent het parkeren merken wij op dat er over het algemeen voldoende parkeerruimte gecreëerd wordt; alleen op de donderdagavond en de zaterdag bestaat de kans dat er elders gepar- keerd wordt. Omdat dit uitsluitend gebeurt tijdens de piekuren op dagen dat er sprake is van volledig gebruik van het multifunktionele gebouw, achten wij dit toelaatbaar. De woonstraten zuilen bij teveel verkeer beschermd dienen te worden. De noodzaak van een nieuwe noord-zuid verbinding, zoals door één van de briefschrijvers gesuggereerd, kunnen wij niet inzien. Met de Blekersvaartweg en de Burg.van Lennepweg zijn goede noord-zuid verbindingen aanwezfg. De aanleg van een nieuwe verbinding, welke het plangebied geheel zou moeten doorsnijden, zal de bouwmogelijkheden overigens aanzienlijk belemmeren. De door een aantal bewoners van de Koediefslaan bepleite ontsluitings- mogelijkheid van hun achtertuinen zal bij de uitwerking van het plan nader worden bezien. Wellicht is een gedeeltelijke combinatie met de daar geplande wandel- en fietsroute mogelijk. Voor de ontsluiting van het speelterrein in het zuidelijk gedeelte wordt gedacht aan een wandel- en fietsroute tegenover de brug van de Esdoornkade naar de Blekersvaartweg. De situering van deze ontsluiting is mede ingegeven door de bereikbaarheid vanuit de ten oosten van de - 7 - 4e afd. 26 augustus 1982

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 23