2e afd. 26 augustus 1982 VERVANGEN VLüER SCHIETBAAN 91 Heemstede, 29 juni 1982. Aan de raad, Door het uitvallen van een vuiIwaterpomp is een gedeelte van de vloer van de schietbaan van het politiebureau vernield. Bij een onderzoek ten behoe- ve van de herstelwerkzaamheden is gebieken dat de vloer op beton ligt in plaats van op zand, zoals steeds was aangenomen. Dit betekent dat de vloer mede met het oog op het oefenen met de nieuwe "Halther" pistolen onveilig is omdat door de betrekkelijk geringe bedekking van de vloer de kans aanwe zig is dat een kogel ricocheert op het beton en terugkomt in de schietkel- der. Deze onveiiigheid is op te heffen door een latexfalt vloer aan te brengen. Deze vloer heeft een bepaalde elasticiteit, v/aardoor kogels worden vastge- houden zodat ricoche.ren nagenoeg onmogelijk wordt. De kosten voor het aanbrengen van genoemde vloer worden geraamd op f.20.000,--. Onder vermelding dat de op dit voorstel betrekking hebbende offertes en begroting voor u ter inzage liggen stellen wij u voor het beno digde krediet bes.chikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, H.H.van den Hoek O.R.van den Bosch De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 29 juni 1982; BESLUIT: a. ten behoeve van de vernieuwing van de vloer van de schietkelder van het v politiebureau een krediet beschikbaar te stellen van f.20.000, b. genoemd bedrag af te schrijven in vijftien jaren. HEEMSTEDE, 26 augustus 1982. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 43