92 als bedoeld in de artikelen P 6, P 7 en P 9 van de Algeraene burger- lijke pensioenwet; g. wanneer en in welke mate de vervuliing van de betrekking kan worden hervat. 2. De geneeskundige die het onderzoek, als bedoeld in het vorige lid, heeft verricht, deelt na het afsluiten van het onderzoek de uitkomst daarvan terstond schriftelijk mede aan de ambtenaar en zendt burge- meester en wethouders zo spoedig mogelijk een afschrift van die mede- deling. Artikel E 8 Indien daartoe naar het oordeel van de bedrijfsgezondheidsdienst aanlei- ding bestaat, verzoeken burgemeester en wethouders de directie van het Algemeen burgeriijk pensioenfonds de ambtenaar in aanmerking te brengen voor maatregelen of voorzieningen in het belang van het herstel van zijn gezondheid, dan wel in het belang van het behoud, het herstel of de be- vordering van zijn arbeidsgeschiktheidals bedoeld in de artikelen P 6, P 7 en P 9 van de Algemene burgerlijke pensioenwet. Van dit verzoek wordt de ambtenaar schriftelijk in kennis gesteld. Artikel E 9 1. De ambtenaar die zich met het in artikel E 6, leden 1 en 2 of in arti- kel E 7, lid 2, bedoelde oordeel van de geneeskundige niet kan vereni- gen, kan hiervan, maar in ieder geval binnen 3 x 24 uur nadat dit oor- deel te zijner kennis is gebracht, onder opgave van redenen aan burge- meester en wethouders schriftelijk mededeling doen. 2. Worden door burgemeester en wethouders de bezwaren van de ambtenaar niet of niet voldoende gegrond geacht, dan wordt zo spoedig mogelijk, doch uiterüjk vier weken na ontvangst van het bezwaar van de ambte- naareen geneeskundig onderzoek ingesteld door een commissie van drie geneeskundigen, bestaande uit: a. een geneeskundige die niet aan het onderzoek, bedoeld in artikel E 6, leden 1 en 2, respectievelijk artikel E 7, lid 2, heeft deelge- nomen, aan te wijzen door burgemeester en wethouders; b. een geneeskundige door belanghebbende aan te wijzen; c. een door de onder a en b bedoelde geneeskundigen in onderling over- leg, ofindien.dit overleg niet tot overeenstemming leidt, door de burgemeester aan te wijzen derde geneeskundige. 3. Burgemeester en wethouders delen de ambtenaar zowel het standpunt van de commissie of de meerderheid van de commissie, waarin zijn bezwaren gegrond of ongegrond zijn verklaard, als ook de daarop gebaseerde door burgemeester en wethouders genomen beslissing, schriftelijk mede. 4. De kosten van het geneeskundig onderzoek komen ten laste van de gemeente. 5. Hangende de behandeling van het bezwaarschrift behoeft de ambtenaar aan het in lid 1 genoemde oordeel geen gevolg te geven. Artikei E 10 1. De ambtenaar kan al dan niet op zijn verzoek worden onderworpen aan een geneeskundig onderzoek ter beantwoording van de vraag of gehele of gedeeltelijke hervatting van de betrekking, al dan niet blijvend, uit- gesloten moet worden geacht. Op verzoek van de ambtenaar kan een door - 5 - 2e afd. 26 augustus 1982

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 49