b. 1. 2. 1. afd* 26 augustus 1982 92 band met de aanvaarding van een betrekking van tenminste een gelijke onivang als die waaruit hij is ontslagen, aanspraak kan maken op loon ot bezoldiging dan wei op een uitkering krachtens de Ziektewet, de Wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering of een daarmede qeliik te stellen wettelijke regeling; degene.die in het genot is van een herplaatsingswachtgeld, als be- doeld in artikel K 7 van de Algemene burgerlijke pensioenwet. Artikel E 19 De gewezen vrouwelijke ambtenaar, wier bevaliing waarschijnlijk is, onderscheidenlijk plaatsvindt binnen vier maanden na haar ontslaq ontvangt een uitkering ten bedrage van haar laatstelijk genoten be- zoldiging gedurende een periode, aanvangende met de 41e dag vooraf- gaande aan de vermpedelijke datum van de bevalling en eindigende met 42e dag na de datum waarop de bevalling plaatsvond. Indien en voor zolang de gewezen vrouwelijke ambtenaar na beëindiginq van de haar op grond van het bepaalde in lid 1 toekomende uitkering noq wegens ziekte arbeidsongeschikt in de zin van artikel E 18, lid 2 is dan wel binnen een maand na deze beëindiging arbeidsongeschikt in'de zin van artikel E 18, lid 2, wordt, zijn de artikelen E 16, E 17 en E 18 van overeenkomstige toepassing. De in artikel E 16 genoemde termijnen worden geacht aan te vangen op de dag na die der bevalling. Artikel E 20 Zc spoedig mogelijk na het overlijden van de gewezen ambtenaar, die od de dag van zijn overlijden in het ger.ot was van zijn laatstelijk geno- ten bezo dlging, als bedoeld in artikel E 15, of van een uitkering als bedoe d în de artikelen E 16, E 18 of E 19, wordt aan de in artikel H 15 bedoelde personen en met overeenkomstige toepassing van dat artikel een f er5 selijk aan de bezoldiging of de uitkering, welke be- van drie^maanden 9 overlijden 9enoot. berekend over een tijdvak dS bezo1dl'9in9 was 9edaald tot 80dan wel de uitkering was be- Sï jna?r een.Percenta9e van arbeidsongeschiktheid van 80 of meer, wordt; de bezoldiging, dan wel de uitkering berekend naar 100% van de laatstelijk genoten bezoldiging. 0p het bedrag van de uitkering, als bedoeld in het vorige lid, wordt in 9ebraoht het bêdrag van de uitkering, waarop de nagelaten be- trekkingen van de gewezen ambtenaar terzake van diens overlijden aan- spraak kunnen maken krachtens artikel Q 6 van de Algemene burgerlijke Pensioenwet, dan wel krachtens enig wettelijk voorgeschreven verzeke- ring tegen ziekte of arbeidsongeschiktheid. Artikel E 21 1. De laatstelijk genoten bezoldiging, of de uitkering als bedoeld in deze paragraafwordt in voorkomende gevallen gewijzigd overeenkomstig een algemene herziemng, welke voor de gewezen ambtenaar zou hebben qeqol- den ware hij în dienst gebleven. y 2. Opde bezoldiging bedoeld in artikel E 15, lid 2, alsmede op de laatste- uln h bezoldigingof de uitkering ais bedoeld in deze paragraaf, van de gewezen ambtenaar wordt in mindering gebracht: - 10 - 2.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 54