2e afd. 26 augustus 1982 92 Artikel E 28 Een verhindering wegens ziekte als bedoeld in dit hoofdstuk zal niet van rnyloed zijn op het tijdstip van toekenning van periodieke saiaris- verhogingen. Artikel E 29 Het bepaalde in dit hoofdstuk geldt, met dien verstande dat aan de ambtenaar of gewezen ambtenaar nimmer minder voordeien toekomen dan wanneer de Ziektewet op hem van toepassing zou zijn geweest. Artikel E 30 Voor de toepassing van het bepaalde in de voorgaande artikelen van dit hoofdstuk worden de vergoeding, bedoeld in artikel C 4, lid 1, de over- gangstoelage onregelmatige dienst, alsmede de prestatiebeloning slechts geacht te behoren tot de bezoidiging tot een bedrag dat overeenkomt met netgeen în de drie kalendermaanden of in de dertien kalenderweken voorafgaande aan de datum waarop de verhindering tot het vervullen van de betrekking is ontstaan, gemiddeld per maand of per week is toegekend aan die vergoeding of die beloning, al naar geiang de bezoldiging van de ambtenaar per maand of per week wordt uitbetaaid. Voorzover de ambtenaar op evenbedoelde datum minder dan drie kalender- maanden of dertien kalenderweken zijn betrekking heeft vervuld, wordt gerekend met het bedrag dat hem gemiddeld per maand of per week is toe- gekend over het tijdvak waarin hij vôör het ontstaan van de verhinderinq m dienst is geweest. s Artikei E 31 1. Op de bezoldiging of de uitkering welke de ambtenaar of de qewezen amb^enaar krachtens dit hoofdstuk geniet, wordt de uitkering krach- tens een wettelijke verzekering, welke is toegekend op grond van dezehde ziekten of gebreken als uit hoofde waarvan de bezoldiqinq bracht krachtens dit hoofdstuk is toegekend, in mindering ge- 2. Indien een arbeidsongeschiktheidsuitkering als bedoeld in de wet op de arbeidsongeschnktheidsverzekering of een daarmede gelijk te stel- len regelîng wordt verhoogd op grond van dezelfde ziekten of gebre- ken als uit hoofde waarvan een uitkering krachtens dit hoofdstuk wordt toegekend of verhoogd.vindt het eerste lid met betrekking 'tot die verhoging overeenkomstige toepassing. 3. De vonge leden vinden geen toepassing, indien de uitkering krachtens een wettelijke verzekering wordt genoten uit hoofde van een andere betrekking, die gelijktijdig is vervuld met de betrekking terzake waarvan de ambtenaar of de gewezen ambtenaar op een uitkering krach- tens dit hoofdstuk aanspraak heeft en voorzover die uitkering krach- tens een wettelijke verzekering naar,de inkomsten uit die andere be- trekking wordt berekend of geacht kan worden te zijn berekend. 4. Voor de toepassing van dit artikel wordt onder "uitkering krachtens dit hoofdstuk met begrepen een uitkering krachtens paragraaf 5 van cnt noordstuk. - 14 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 58