4e afd. 16 december 1982 131 WIJZIGING EXPLOITATIE-OVEREENKOMST "MERLENHOVEN" De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 30 november j.i BESLUIT: zijn besluit d.d. 4 juni 1981, nr. 66, als volgt te wijzigen. 1. voor "Amfas" wordt gelezen "A.V.G. Bouw"; 2. artikel 1 vervalt; 3. aan artikel 3 wordt toegevoegd: "Burgemeester en wethouders zijn bevoegd in overeenstemming met A.V.G. Bouw de hiervoor bedoelde technische omschrijving en bijbeho- rende tekeningen te wijziger, of door andere te vervangen." 4. aan artikel 4 wordt toegevoegd: "Indien en voorzover de werkelijke kosten van werkzaamheden als be- doeld onder b, c en d als gevolg van planwijziging hoger zullen zijn dan de hiervoor genoemde bedragen, zal A.V.G. Bouw de hogere kosten betalen; de berekening van de hogere kosten zal plaatsvinden op basis van het aantal eenheden, zoals stuks lantaarnpalen en m2 groen." 5. aan artikel 5 wordt toegevoegd: "Burgemeester en wethouders zijn bevoegd in overeenstemming met AVG Bouw de hiervoor genoemde tekening te wijzigen of één'of meer andere daarvoor in de plaats te stellen." 6. Artikel 6 wordt vervangen door het volgende: "AVG Bouw verbindt zich op het in artikel 2 bedoelde terrein tenminste 425 woningen te bouwen in de huur- en koopsektor, waarbij op dit moment als uitgangspunt geldt dat een groot aantal woningen in de premiehuur- sektor zal worden gerealiseerd; het aantal in de vrije sektor te bou- wen koopwoningen zal ten hoogste 201 zijn. Burgemeester en wethouders zullen bevorderen dat: a. de voor de realisering van de hiervoor bedoelde woningen benodigde publiekrechtelijke procedures tijdig aanvangen en leiden tot een zo spoedig mogelijke besluitvorming;

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 22