2e afd. 16 december 1982 BEHEER VOLKSTUINENCOMPLEX MANPADSLAAN 133 Heemstede, 16 november 1982. Aan de raad, In uw vergadering van 25 juni 1981 is besloten tot aankoop van een ner- ceel grond, ter grootte van 27.302 m2, aan de Manpadslaan als mogelijke vervanging van de volkstuinen aan de Prinsenlaan/Kadijk. Naderhand is de op dit perceel staande woning Manpadslaan 6 met grond, ter grootte van 1.200 m2 verkocht. Er resteert derhalve nog 27.302 minus 1.200 of 26.102 waarop 143 volkstuinen kunnen worden gerealiseerd. Vervolgens hebben wij ons beraden over de wijze van beheer van dit volks tuinencomplex. Reeds eerder heeft uw raad het beheer van het complex ach ter perceel Herenweg 35 overgedragen aan de volkstuindersvereniging "GroenendaalHet beheer geschiedt naar onze volle tevredenheid. Wij zijn daarom in contact getreden met deze volkstuindersvereniging met het verzoek om ook het complex aan de Manpadslaan in beheer te nemen. Het bestuur van de vereniging heeft hierop positief gereageerd. Inmiddel heeft de algemene vergadering van de vereniging ingestemd met het in be- heer nemen van het volkstuinencomplex aan de Manpadslaan. Zoals hierboven is vermeld dient de onderhavige grond primair als moge- lijke vervanging van de volkstuinen aan de Prinsenlaan/Kadijk, welke tui nen benodigd zijn voor woningbouw. Daarnaast hebben wij besloten om ook de volkstuinders aan de Burg. van Lennepweg in eerste instantie in aan- merking te laten komen voor een volkstuin aan de Manpadslaan. De gronden aan de Burg. van Lennepweg zijn namelijk in de nabije toekomst eveneens benodigd voor woningbouw. Het bestuur van de volkstuindersvereniging kan zich met deze voorwaarde verenigen. In het raadsvoorstel van 11 mei 1981, nr. 68, tot aankoop van de in de aarihef bedoelde grond hebben wij medegedeeld dat gestreefd zal worden naar een nagenoeg sluitende exploitatie. Wij kunnen u mededelen dat wij hierin geslaagd zijn. Het aanvankelijk berekende tekort ad. f 7.400, is teruggebracht tot f 3.320,per jaar. Dit is onder meer een gevolg van een hoger netto aantal m2 tuingrond dan waarop de eerste berekenin- gen gebaseerd zijn. t

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 33