4e afd. 141 Heemstede, 30 november 1982. Aan de raad, Overeenkomstig ons voorstel d.d. 19 augustus 1981, nr. 94, besloot u in uw vergadering van 27 augustus d.o.v. tot aankoop van twee percelen bij de hoek van de Javalaan en de Lombokstraat met de daarop aanwezige op- stallen, waaronder een kantoorpand met bovenwoning (Javalaan 65-65a). Aan het kantoor en de bovenwoning, welke verhuurd is, dienen op korte termijn diverse voorzieningen te worden getroffen, namelijk: het aanleggen van een nieuwe centrale-verwarmingsinstallatie in de bo- venwoning (de aanwezige c.v.-installatie bestaat uit een moederhaard in de woonkamer, waarop via een éénpijp-systeem radiatoren in de andere kamers zijn aangesloten; de haard is onherstelbaar lek en de pijpen zijn grotendeels vergaan; verwarming van de andere kamers is dan ook nietmeer mogel i jk) - herstel van kozijnen en vernieuwing buitenverfwerk en plafonds (diverse kozijnen zijn door houtrot aangetast en het buitenverfwerk verkeert in zeer slechte staat; verder zijn de gepleisterde plafonds in de woonkamer door langdurige lekkages ernstig aangetast); splîtsing van gas-, water- en elektriciteitsleidingen en aanpassing van de elektrische installatie aan de geldende voorschriften (gas, water en elektriciteit voor de woning worden betrokken via het kantoor, c.q. het achterliggende fabriekspand; daar de bovenwoning afzonderlijk is ver- huurd, levert dit problemen op; verder voldoet de elektrische installa- tie niet aan de huidige voorschriften). De kosten van één en ander worden als volgt begroot: c.v.-installatie herstel kozijnen, vernieuwing buitenschilderwerk (eerste fase) en vernieuwing plafonds aanpassing elektrische installatie splitsing leidingen Totaal rond 8.300,— 9.800,— 3.600,— 2.900,— 25.000,—

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 61