4e sfd- 16 december 1982 143 3. beoordeling van ingezonden voorstellen; 4. uitvoering, waaronder begeieiding en toezicht bij het bouwen. Wij hebben aan een viertal bedrijven verzocht een prijsopgaaf voor een dergeiijke taakopdracht bij ons in te dienen. De betreffende offertes liggen voor u bij de stukken ter inzage met een samenvattende notitie, bestaande uit: - een overzicht van de in vorengenoemde fasen te verrichten aktiviteiten; - globale beschouwingen m.b.t. de offertes; - een vergelijkend overzicht van de kosten en de daarvoor te verrichten werkzaamheden. Uit het kostenoverzicht blijkt dat de aanbieding van Twijnstra Gudde N.V. financieel gezien de gunstigste is, terwijl wij voorts van mening zijn dat dit bureau aan de beoogde opzet zai kunnen voldoen. De kosten van zijn werkzaamheden worden door het bureau geraamd op f 188.800,— inclusief B.T.W. Voor dit bedrag worden de werkzaamheden ver- richt tot en met het begeleiden van de nadere uitwerking van het pian (fase 3e van de beschrijving van het projekt-management) Wij stellen u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 december j.1 BESLUIT ten laste van de begroting van het grondbedrijf een krediet van f 188.800,— beschikbaar te stellen voor de fasen 1 t/m 3e van het prcjekt-management van de uitwerking van het bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burg. van Len- nepweg. HEEMSTEDE, 16 december 1982. De raad voornoemd, De secretâfTIs/f De voorzitter, 4

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 66