sfd. 16 december 1982 130 van de recreatie-inrichting te duchten geluidhinder. 6. Burgemeester en wethouders kunnen de termijn, als bedoeld in het vijf de üd, verlengen. De termijn kan, al dan niet verlengd, de duur van twee jaar niet te boven gaan. Artjkel 5 is van overeenkomstiqe toe- passing. 7. Bij de verleende vergunning wordt. een gewaarmerkt afschrift van de vergunningaanvraag en van de daar.bij overgelegde tekeningen en overi- ge bescheiden gevoegd. 8. Aan degenen die overeenkomstig he't bepaalde in artikel 5, lid 4, schrifteiijk bezwaren hebben ingebracht, wordt een afschrift van de beschikking gezonden. Artikel 8. §eeiQdiüiQ9.eQ_yii2i2iG2.van_het_drijven_van_een_recreatie-inrichting. 1. De vergunning geldt zowel voor de aanvrager als voor zijn rechtver- krijgenden. 2. De houder van de vergunning is verplicht van het beëindigen van het drijven en van iedere overgang in het drijven van de recreatie-in- richi.ing zo spoedig mogelijk kennis te geven aan burgemeester en wet- houders, met in geval van overgang vermelding van de naam en het adres van de nieuwe vergunninghouder. Artikel 9. iQÎQë'iliËQ.Sf_wllji2eQ van de vergunning. 1. Burgemeester en wethouders kunnen de vergunning wijzigen of intrek- ken: a. indien ter verkrijging daarvan verstrekte gegevens zodanig onjuist of anders blijkeri te zijn dat op de aanvraag een andere besiissing zou zijn genomeri, indien bij de behandeiing daarvan de juiste gege- vens bekend waren geweest; b. indien van de recreatie-inrichting gedurende ianger dan een jaar geen gebruik is gemaakt; c. indien de recreatie-inrichting niet in gebruik wordt gehouden over- eenkomstig de bij de vergunningaanvraag vermelde gegevens; d. indien de voorschriften, verbonden aan de vergunning, niet in acht worden genomen; e. indien op grond van een verandering van de omstandigheden of inzich ten, opgetreden na het verlenen van de vergunning moet worden aange nomen dat het van kracht biijven van de vergunning in strijd zou ko men met de belangen ter bescherming waarvan het vereiste van de ver gunning is gesteld. 2. Een beschikking tot intrekking of wijziging van de vergunning is met redenen omkieed; zij wordt niet genomen dan nadat de houder van de vergunning in de gelegenheid is gesteld zijn oordeel daaromtrent ken- baar te maken. Artikel 10. §l2iîlQ2_vaQ_eeQ_QeeQeatie-inrichting. 1. Burgemeester en wethouders kunnen ter bestrijding van geluidhinder een recreatie-inrichting, ais bedoeld in artikel 2, geheei of gedeel- telijk gesloten verklaren, indien degene die de inrichting inricht of drijf't, in strijc handeit met het bepaalde in artikel 2. De slui- ting wordtin het openbaar bekendgemaakt en wordt van kracht, zodra een afschrift van het besluit op of nabij de toegang of toegangen van -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 6