a'd- 16 december 1982 144 Te meer niet, daar de bestaande gemeenschappeli.jke regelingen voor een groot deel op functionele, en minder op territoriale overwegingen zijn gebaseerd. De praktijk heeft al uitgewezen dat zelfs de integratie van een regeling die zich uitstrekt over dezelfde gemeenten als die welke deelnemen in het gewest niet eenvoudiq is. Niet volstaan kan daarom worden met de constatering dat er een bundeling en integratie moet plaatsvinden. In een nota als de onderhavige zal toch in ieder geval globaal aangegeven moeten worden langs welke weqen men een en ander dient te realiseren. Te>zijde willen wij in dit kader nog het volgende opmerken. Het huidige College van Gedeputeerde Staten heeft zich nog niet officieel uitgespro- ken omtrent. de positie van pré-gewesten, samenwerkingsorgar.en etc. Bestuurlijk overleg tussen het College en de Noordhollandse samenwerkings- gebieden achten wij zeker op zijn plaats. Wij stellen u voor in te stemmen met bovenvermeld commentaar op de oro- vinciale "Notitie regionalisering van Gemeenschappelijke Kegelingen" en dit standpunt kenbaar te maken aan het College van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. De kring en commissie voor Algemene Zaken zijn terzake gehoord." Naar ons oordeel kan met dit voorstel worden ingestemd. Wij stellen u derhalve voor uw standpunt dienovereenkomstig te bepalen en dit ken- baar te maken aan gedeputeerde staten. Burqemeester en wethouders van HEtMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 72