- Bestuursadvisering. - Managementbegeieiding en advisering. - Boekhouding, administratie, financiële rapportage. - Bouwkundig en technisch toezicht. 3.2.1. Alternatieve beheersstrukturen. I. Stichting. In plaats van een N.V. of B.V. wordt een stichting opgericht. De gehele struktuur kan verder inhoudelijk worden geregeld als bij de vennootschap. II. Commissie ex artikel 61 van de gemeentewet. In het statuut van de commissie kunnen inhoudelijk dezelfde regelingen worden getroffen als hierboven genoemd ondér B en C. Hieronder zal êén en ander worden uitgewerkt. 4. Organisatie voor Heemstede. Zoals ook hiervoor is gebeurd zal een onderscheid worden gemaakt tussen de organisatie van de beleidsvorming en de organisatie van het beheer van de complexen, zoals die er met ondersteuning van SFN uit zal zien. 4.1. Beleidsvorming. Hieronder wordt in dit verband verstaan de voorbereiding van besluiten door het beleidsbepalend lichaam te weten de raad. 4.1.1. Bestuurlijke organisatie. Een vereenvoudiging van het besluitvormingsproces is te bereiken door de adviserende taak en de bevordering van de samenwerking te laten samenval- len met de adviserende taak van de raadscommissie voor de recreatie. Laatstgenoemde commissie zou in dat geval uitgebreid moeten worden door een aantal leden op te nemen die de in Heemstede beoefende vormen van sport kunnen vertegenwoordigen. Daardoor wordt tevens gewaarborga dat het partikulier initiatief voortdurend bij advisering en voorbereiding een essentiële rol kan blijven spelen. _7_ 2e afd. 27 januari 1983 7 hoofdzaken:

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 27