2e afd. 27 januari 1983 7 meerdere sport- en recreatieakkommodaties de aandacht. Binnen de samen- werking met SFN liggen hiertoe mogelijkheden. De voordelen van een dergelijke integratie kunnen o.a. zijn: X De kosten van het management kunnen over meerdere akkommodaties worden verdeeld, waardoor tegen aanvaardbare kosten per akkommodatie over ma- nagement op behoorlijk niveau kan worden beschikt. X Een goede coördinatie van personeelsinzet over de verschillende akkom- modaties kan eenvoudig worden verkregen. X Bepaalde diensten (kassa, informatie, reservering, interne administra- tie, technisch onderhoud, schoonmaken, e.d.) kunnen geheel of gedeelte- lijk worden geconcentreerd. X Coördinatie en communicatie tussen beleid en uitvoering verloopt effi- ciënter. Bij het in beheer geven van de thans door de Sportstichting beheerde ak- kommodaties is een uitzondering gemaakt voor de jachthavens. Het zal u bekend zijn dat reeds geruime tijd over de verhuur van de jachthavens onderhandelingen worden gevoerd met de watersportvereniging van Merlen- haven. Een voorstel tot verhuur zal u op zeer korte termijn bereiken. Van de zijde van de tennisverenigingen is ons verzocht tot verhuur van de tennisbanen in Groenendaal over te gaan. Wij staan hier in principe niet afwijzend tegenover. Op dit moment is het voor ons echter onvol- doende duidelijk of verhuur op een voor ons reële basis mogelijk is. Om die reden zijn wij uitgegaan van een onderbrenging bij de.op te rich- ten B.V. tot 31 december 1983 opdat één en ander verder uitgewerkt kan worden. 4.2.2. Personele organisatie. Gelet op het bovenstaande wordt de volgende organisatie voor de toekomst nagestreefd. Wij wijzen er met nadruk op dat dit schema thans nog niet onverkort van kracht kan zijn. Met het personeel vinden gesprekken plaats teneinde te bekijken in hoeverre inpassing hierin mogelijk is. Wij menen n.l. dat aanpassingen nodig zijn om zoveel mogelijk aansluiting te vinden bij de kwaliteiten en vaardigheden van het huidige personeel

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 31