2e äfd- 27 januari 1983 7 In deze opzet is er van uitgegaan dat de thans bij het bureau sport- stichting in dienst zijnde ambtenaren elders in de organisatie kunnen worden ondergebracht. In tegenstel1ing tot de oorspronkelijke exploitatieopzet zal in de B.V. constructie die alle sportakkommodaties gaat beheren de manager bijge- staan moeten worden door een chef algemene dienst. De kosten hiervan wor- den daarom als extra opgevoerd. 7. Samenvatting en voorstel Samenvattend stellen wij u voor: - te besluiten tot opheffing van de Heemsteedse Sportstichting met ingang van 1 april 1983; - in beginsel te besluiten de commissie voor sport en recreatie uit te breiden met enkele vertegenwoordigers van de in Heemstede beoefende sporten; - deze commissie naast de reeds bestaande adviserende taak op te dragen: het bevorderen van de samenwerking tussen de sportverenigingen in Heemstede; - het beheer van de sportakkommodaties (excl. de jachthavens) op te dragen aan een op te richten plaatselijke B.V. door ons te machtigen tot ver- huur van deze akkommodaties overeenkomstig de voor u ter inzage gelegde huur- en exploitatieovereenkomst; - ons college te machtigen te bezien in hoeverre aanpassing van het huidi- ge personeel van het bureau sportstichting in de gemeentelijke organisa- tie mogelijk is; een begeleidingscommissie, bestaande uit een lid van de gemeenteraad, een lid van de commissie voor het Georganiseerd Overleg en een ambte- naar van het bureau personeelszaken, in het leven te roepen; - ons college te machtigen een ambtenaar sportzaken te benoemen; - in te stemmen met de concept huur- en exploitatie-overeenkomst d.d. 10 januari 1983. De Heemsteedse Sportstichting en de commissies voor de recreatie, voor personeelsbeleid en voor financiën en beleidsplanning zijn over dit voor- stel om advies gevraagd. Deze adviezen zijn voor u ter inzage gelegd. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. -14-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 34