2e afd. 27 januari 1983 ORGANISATIE VAN DE SEKTOR SPORT 7a Heemstede, 26 januari 1983. Aan de raad, Naar aanleiding van de behandeling in de gezamenlijke commissiever- gadering van de commissies voor financiën en beleidsplanning, voor personeelsbeleid en voor. sport en recreatie op 24 januari j.l. doen wij u onderstaand voorstellen tot wijziging op ons raadsvoorstel van 18 januari 1983, nr. 7. Uitbreiding commissie sport en recreatie. In de commissievergadering is gewezen op beleidsintentie 4. Deze luidt: "Op korte termijn de ervaringen, opgedaan met uitbreiding van commissies met niet-raadsleden, evalueren en afhankelijk van het resultaat van deze evaluatie beslissen of en in welke vorm hiermede wordt doorgegaan, zulks uiterlijk in 1983 Op grond hiervan stellen wij u voor om de commissie voor snort en recreatie thans nog niet uit te breiden. Begeleidingscommissie voor het personeel. In afwijking van het gedane voorstel geven wij er thans de voorkeur aan dat ons college gemachtigd wordt een begeleidingscommissie voor het personeel in te stellen, nadat wij de commissie voor sport en recreatie hierover hebben gehoord. Naar aanleiding van een hierop betrekking hebbende vraag in de des- betreffende commissievergadering over toepassing van de Wet op de Ondernemingsraden, delen wij u mede dat wij daaraan geen behoefte hebben. De instelling van de hierbovenbedoelde begeleidingscommissie en de door ons gedane toezegging tot het tweemaal Der jaar houden van bijeenkomsten van de Raad van Beheer met personeel, achten wij voldoende. Huur- en exploitatieovereenkomst. Wij stellen u voor de laatste zin van art. 3, lid 3 als volgt te lezen: "Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente bepaalt, gehoord de comnissie voor de sport en recreatie, het aantal

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 37