2e afd. 11 Heemstede, 18 januari 1983. Aan de raad, In ons voorstel d.d. 18 januari 1983, nr. 7, hebben wij u onder meer voorgesteld het beheer van de sportakkommodaties (exclusief de jachtha- vens) op te dragen aan een op te richten plaatselijke B.V. In de concept huur- en exploitatie-overeenkomst is bepaald dat de begroting van de sportakkommodaties, na vaststelling door de Raad van Beheer van de B.V. door ons dient te worden goedgekeurd. Gelet op het feit dat het in aanbouw zijnde multifunktioneel sportcomplex innen afzienbare tijd in exploitatie zal worden genomen, zal de begroting voor dit jaar op korte termijn moeten worden vastgesteld. De B.V., die de sportakkommodaties gaat beheren, met het beherend orgaan dienen nôg in het 1even te worc1en geroepen. Vooruitlopend hierop hebben wij aan Sport- fondsen Nederland N.V. gevraagd een concept-begroting op te stellen. Door deze instantie is, na uitvoerig overleg met ons, een begroting'voor sP°rtal<l<ommodaties opgesteld, gedateerd 6 januari 1983 Aan deze begroting üggen ten grondslag de gemeentel ijke ôxploitatie-op- zet d.d. 5 jum 1981 ten behoeve van het multifunktioneel sportcomplex en 0 e9rotlng 1983 van de Heemsteedse Sportstichting ten behoeve.van het sportpark en het tennispark. Uit de concept-begroting blijkt dat exploita- tie door een B.V. voordeliger uitvalt. Dit is onder meer een gevolg van lagere overhead.kosten. In de tarievenstruktuur voor het multifunktioneel sportcomplex is een meuw element ingevoegd, namelijk zomerseizoen abonnementen voor de jeugd t°t en met 15 J'aar ten hehoeve van het zwemcomplex. Gelet op het feit dat het merendeel van de bezoekers jeugd is achten wij dit een goede zaak De overige voorgestelde tarieven zijn concurrerend ten opzichte van de sportakkommodaties in de omgeving van Heemstede. In het r00ster van °Peristelling is in de vroege ochtenduren geen zwemuren voor recreatief zwemmen opgenomen. Om de vroege zwemmers voldoende aan hun trekken te laten komen stellen wij u voor het buitenbad, gedurende 16 weken (zomerseizoen) op 5 dagen per week, voor recreatief zwemmen open te stellen van 7.00-9.00 uur. Dit betekent een extra last van 7.200,

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 13