11 Indien na een jaar blijkt dat de behoefte voor het zwemmen op dit tijd- stip onvoldoende is, dan zal deze mogelijkheid geschrapt moeten worden. Bij de lasten is de rente van de bouwkosten van het multifunktioneel sportkomplex gelijk aan het percentage van de hiervoor aangetrokken geld- lening. Dit complex wordt derhalve van de jaarlijkse verdeling van de to- tale rentekosten van de gemeente door middel van de zgn. rente-omslag, uit- gezonderd. Analoog aan deze gedragslijn ligt het voor de hand om de rente van de grondkosten eveneens van de rente-omslag uit te zonderen. In de ex- ploitatie-opzet van Sportfondsen is hiervoor 10% opgenomen. Op het moment van aanvang van bouw bedroeg het rente-omslag-percentage 9J%, zodat wij u voorstellen laatstgenoemd percentage op te nemen. Overigens hebben wij geen op- of aanmerkingen op de concept-begrotir.g. Wij stellen u voor met begroting 1983, conform bijgaand ontwerp-besluit, ten behoeve van de sportakkommodaties in te stemmen. De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het advies van de commissies financiën en beleidsplanning, personeelsbeleid en sport en recreatie; in te stemmen met de door Sportfondsen Nederland N.V. opgestelde begroting sportakkommodaties d.d. 6 januari 1983 met inachtneming van de volgende wijzigingen: - de rente van de grondkosten blijft gehandhaafd op 9J%; - in het openstellingsrooster van het buitenbad wordt, gedurende 16 weken (zomerseizoen) op 5 dagen per week, toegevoegd recreatief zwemmen van 7.00-9.00 uur. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT HEEMSTEDE, 27 januari 1983. De raad voornoemd, -, De voorzitter, 2e afd. 27 januari 1983

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 14