1 12 tueel meerwerk en hogere grondkosten. Deze kosten zullen ook in de aan- vangshuur opgenomen moeten worden. Het verschil tussen de werkelijke la,- ten en voornoemde vraaghuur zal worden gedekt door een rijksbijdrage. Deze rijksbijdrage is reeds door de minister van Volkshuisvesting, Ruim- telijke Ordening en Milieubeheer toegekend. Over de acceptatie van de rijksbijdrage dient uw college te beslissen. Wij stellen u voor de gevraagde medewerking voor de bouw te verlenendoi - vaststelling van een besluit conform bijgaand ontwerp. Het bouwplan ligt op de gebruikelijke wijze voor u ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 januari 1983, alsmede het advies van de commissie voor de Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening; gelet op de desbetreffende bepalingen van de Woningwet, het Besluit gel lijke steun volkshuisvesting en Beschikking geldelijke steun huurwoning r 1975; I. BESLUIT: ten behoeve van de stichting van 2 aangepaste woningen voor alleen- staanden en tweepersoonshuishoudens in het plan Merlenhoven uit 's rijks kas aan te vragen en te aanvaarden een jaarlijkse bijdrage in het exploitatie-tekort; II. aan de woningbouwvereniging "De Haemstede" jaarlijkse bijdragen te verlenen tot gelijke bedragen als het rijk aan de gemeente zal toe- kennen onder dezelfde voorwaarden en bepalingen als terzake hiervan aan de gemeente zullen worden gesteld. De secn n HEEMSTEDE, 27 januari 1983. e/r^ad voornoemd, De voorzitter, 2e afd. 27 januari 1983

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 16