afd. 24 februari 1983 15 e. de door hem bijgehouden registers te bewaren over een tijdvak van twee jaren, nadat die registers met inachtneming van het gestelde onder d. buiten gebruik zijn gesteld. Artikel 6. Oe ondernemer is eveneens verplicht: a. indien hij heeft opgehouden zijn bedrijf uit te oefenen, hiervan binnen achtenveertig uur kennis te geven aan de burgemeester of aan een door deze aangewezen ambtenaar. b' in het Pand waarin hij zijn bedrijf uitoefent, op duidelijk zichtbare wijze opgehangen te hebben de volledige tekst van de artikelen 417-417 ter en 437-437 ter van het Wetboek van Strafrecht4^alsmede van de be- palingen van dit hoofdstuk (verordening) c. door hem gekochte, ingeruilde, als geschenk aangenomen of in pand, ge- bruik of bewaring genomen goederen te voorzien van een nummer, overeen- komende met het nummer waaronder die goederen in het register zijn op- genomen; d. de goederen die hij in verband met de uitoefening van zijn bedrijf voorhanden heeft, op eerste vordering aan de burgemeester of aan een door deze aangewezen ambtenaar te tonen; e. indien hij in de gelegenheid is enig goed op te kopen, waarvan rede- 1ijkerwijze moet worden vermoed dat het van een misdrijf afkomstig is, hiervan binnen achtenveertig uur kennis te geven aan de burgemeester of een door deze aangewezen ambtenaar. Artikel 7. 1. Deze verordening treedt in werking met ingang van de dag, volgende op die van haar afkondiging. 2. Zij kan worden aangehaald als: "Verordening tot bestrijding van heling". HEEMSTEDE, 24 februari 1983. De raad voornoemd, De secretaris. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 24