4e afd. 24 februari 1983 19 westelijk verband (ook andere gewestgemeenten hebben een dergelijk ver- zoek genad). De in het bijgevoegde ontwerp opgenomen formulering is de resultante van dit overleg. Ook voor het provinciaal bestuur zal de nu gekozen formulering acceptabel zijn, aangezien aan andere afvaistof- fenverordeningen waarin deze formulering is opgenomen, reeds goedkeu- ring is gehecht. Geaeputeerde Staten wijzen verder op enige onvolkomenheden in de arti- kelen 37, 42 en 43 van de verordening. In het bijgevoegde ontwerp wor- aen aeze hersteld. Tenslotte adviseren zij het bepaalde in artikel 28, lid 1, sub b en c, van de veroraening aan te passen. Volgens de huidige tekst van dit artikel kan de vergunning geheel of gedeeltelijk worden ingetrokken (o.a.) indien met de uitoefening van het beroep of bedrijf binnen een jaar na de datum van afgifte van de vergunning geen begin is gemaakt, indien het beroep of bedrijf geduren- de langer dan een jaar niet is uitgeoefend en indien het beroep of be- drijf niet worat uitgeoefend. Wij kunnen instemmen met het advies in de plaats van "uitoefening van het beroep of bedrijf" als criterium "het gebruik maken van de vergun- ning" te hanteren. Dit betekent enerzijds een vereenvoudiging en ander- zijds een verruiming van de werkingssfeer van dit artikel. Wij stelien u voor te besluiten overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 40