24 Heemstede, 1 februari 1983. Aan de raad, In uw vergadering van 25 juni 1981 stelde u overeenkomstig ons voorstel d.d. 9 juni t.v., nr. 71, een krediet van f 893.300,-- beschikbaar ten behoeve van de bouw van een kleuterschool ("De Bijenkorf") op het ter- rein van de VoorwegschoolVerder verleende u op 29 april 1982 een kre- diet van f 44.666,-- voor de inrichting van die kieuterschool In de begroting voor de bouw was geen bedrag opgenomen voor de noodza- kelijke aanpassing van de tuinaanleg. Het gemeentelijk technisch bedrijf heeft voor die aanpassing een eenvoudig plan opgesteld; de kosten wor- den geraamd op f 12.200,--. Het hoofd van de Voorwegschool heeft gevraagd om een extra krediet voor de aansluiting van de nieuwe integratiehal op de centrale antenne-in- richting en verbetering van de bestaande gemeenschappelijke antenne-in- richting met aansluitpunten in de lokalen van de lagere school. Bij de nieuwbouw zijn o.m. in de muren van de integratiehal wel de nodige bui- zen aangebracht, maar hierin is nog geen kabel gelegd. De kost'en van ëén en ander worden begroot op f 2.100,--. Wij stellen u voor kredieten tot de genoemde bedragen beschikbaar te stellen. De oudercommissie van de kleuterschool "De Bijenkorf" heeft ons nog verzocht eraan mee te werken dat een bedrag, overeenkomend met 1% van de bouwkosten, beschikbaar wordt gesteld voor een kunstwerk. Gelet op het feit dat de totale stichtingskosten de rijksnorm overschrijden zijn wij van oordeel dat dit verzoek niet ingewilligd dient te worden. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. 4e afd. 24 februari 1983 VOORZIENINGEN VOORWEGSCHOOL/"DE BIJENKORF"

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 61