2e afd. 26 mei 1983 66 deelten over te dragen aan derden, terwijl geldneemster zich ver- plicht daartoe de nodige medewerking te verlenen. Alle kosten hieraan verbonden komen ten laste van geldgeefster. Artikel 10 Indien het besluit tot het aangaan van deze lening niet door Gedepu- teerde Staten van de provincie Noord-Holland wordt goedgekeurd, dan wel indien het goedgekeurde besluit wordt geschorst of vernietigd, heeft geldgeefster recht, zonder inachtneming van enige opzeggings- termijn, de hoofdsom met de lopende rente direct op te eisen. De rente is alsdan verschuldigd tot de datum van ontvangst door geld- geefster der hoofdsom. Geldneemster is verplicht geldgeefster van schorsing of vernietiging van vorengenoemd besluit onverwijld in kennis te stellen. Artikel 11 Geldneemster verplicht zich jaarlijks per 31 december of per zodanige andere tijdstippen als geldgeefster zal verlangen, zodanige saldo- biljetten als geldgeefster aan geldneemster zal toezenden, aangevende het op dat tijdstip door geldneemster uit hoofde van deze overeen- komst aan geldgeefster nog verschuldigde bedrag binnen 8 dagen daar- na, namens haar ondertekend aan geldgeefster terug te zenden. Artikei 12 Alle kosten en rechten van de akte van lening en van de maatregelen welke geldgeefster mocht nemen tot behoud of ter uitoefening harer uit deze overeenkomst voortvloeiende rechten, zijn voor rekening van geldneemster. Eveneens komen ten laste van geldneemster, voor- zover de wet zulks toestaat, alle belastingen en/of heffingen die eventueel op of met betrekking tot de betaling van de hoofdsom, aflossing, rente of vergoedingen, in de toekomst zullen worden ge- heven. HEEMSTEDE26 mei 1983. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 108