B en W/ Raadsfractie Coinnentaar/toel ichting B en W C.D.A. Toelichting raadsfractie: Gedacht wordt aan een bijdrage door de gemeente in de ex- ploitatiekosten van een busje ten behoeve van ouderen, naar en van het centrum, en andere voorzieningen ter aanvuiling op het openbaar vervoer. Een en ander ingevolge beleids- intentie nunmer 32, eerste gedeelte. Conmientaar B en W. Er worden pogingen in het werk gesteld om het openbaar ver- voer zodanig uit te breiden dat de oost-westverbinding in het buslijnennet wordt opgenomen.Bij de ontwikkeling van het ou- derenbeleid zai hieraan aandacht geschonken kunnen worden. Voorgesteld wordt het project niet op te voeren. V.V.D./ Is ook vorig jaar opgevoerd en is geëindigd in groep IV. De P.H. bedoeling van dit project is het bevorderen van een vlotte doorgang van het fietsverkeer. B en W. Door het bestuur van het clubhuis "Heemstede- V.E.W." is mede- werking gevraagd voor het treffen van parkeervoorzieningen met een capaciteit van 30 auto's. Toegezegd is dit bij de prioriteitstelling mee te wegen. P.H. Is ook vorig jaar opgevoerd en is geëindigd in groep IV. Dit project is ter uitvoering van de nota natuur- en milieuvoor- 1ichting. B en W. Dit project houdt in het vervangen van slechte bomen en het toedienen van speciale "bomengrond" bij alle in verharding staande bomen. De grondgesteldheid en -kwaliteit is voor het bomenbestand in Heemstede bijzonder siecht. V.V.D. Is ook vorig jaar opgevoerd. V.V.D. Toelichting raadsfractie: Het project omvat het instellen van een continurooster op één openbaar scholenkoppelzodat gedurende 4 dagen per week de lunchpauze onderdeel wordt van het onderwijsprogram- ma. Dit project wordt wenselijk geacht om een keuzemogelijk- heid te creëren bij het openbaar onderwijs te Heemstede. P.H. De raadsfractié geeft geen toelichting. Commentaar B en W. In meerderheid stellen wij voor deze beide projecten op te voeren. - 10 - ItM.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 10