Lijst II. PROJECTEN DIE NIET TER KEUZE STAflN. Ten opzichte van de lijst II van 1R82 zijn de volgende nrojecten ver- vallen: - vernieuwinq c.v.-installatie Gezondheidshuis; - vervanging boekhoudmachine sekretarie en g.t.b.; - vervanging traktor sportpark; - aanpassing r.k. school "Valkenburg" t.b.v. huisvesting "Mariakleuter- school" - realisering van jeugdakkominodatie oo de G1 id - uitbreiding opvangmogelijkheid voor Deuters; - vervanging graafmachine begraafplaats. Voor deze projecten zijn inmiddels kredieten beschikbaar gesteld. Het project "inwendige wijziging Gezondheidshuis" is komen te vervallen, omdat de Kruisvereniging verwacht dat de vereiste toestemming niet voor 1989 verleend zal worden. Daarmee valt dit project buiten de olannings- periode 1984 t/m 1988. Gelet op uw besluit de gemeentelijke jachthavens over te dragen aan de watersportvereniging "Van Merlenhaven" is het niet meer noodzakelijk het project "wijziging jachthaven Merlenhaven" nog langer op deze lijst op te nemen. Bij de berekening van de budgettaire lasten is vorig jaar uitgegaan van een rente-percentage van 11. Gezien de huidige ontwikkeli gen op de kapitaalmarkt kan dit percentage verlaagd worden tot 9. Nieuw opgevoerd zijn de volgende projecten: - aanpassing van het raadhuis ten behoeve van gehandicaoten; - aanvulling computer-programmatuur voor sekretarie en g.t.b.-admini- straties; - vernieuwinq telefooninstallatie politiebureau in 1985; - vervanging riolering en straatwerk in Camnlaan tussen Heemsteedse Dreef en Raadhuisplein in 1985; - voorzieningen ten behoeve van veiliger fietsen op de Kerklaan; - bouwen aangepaste woningen voor ouderen; - vervanging verkeersregelautomaat op K9. Voor het overige verwijzen wij u naar de hiernavolqende lijst. - 15

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 15