2e afd 26 mei ly83 46 A. VOORSTELLEN MET BETREKKING TOT DE PROJECTEN. Evenals vorig jaar zijn de grenzen, die gehanteerd worden om te bepalen of een oroject in de nrioriteitstel1ing moet worden be- trokken, gesteld op de volgende bedragen: In de vergadering van uw raad van 27 mei 1982 is de prioriteit be- oaald tussen 16 projecten, verdeeld in 4 groepen van 4 projecten. Hieruit zijn, in het kader van de bijstelîing van het beleids- plan najaar 1982, de volnende Drojecten opgenomen in het dekkings- Dlan 1983-1987: - aanpassing van het raadhuis ten behoeve van gehandicapten; - voorzieningen ten behoeve van veiliger fietsen oo de Kerklaan. Wij stellen u voor deze projecten op te nemen oo lijst II. Daarnaast is één heroverwegingsproject reeds verwerkt in de be- groting zodat dit ook kan vervallen. Het betreft:"het niet com- penseren van de verlaging van de rijksuitkering voor de biblio- theek in het budget van de bibliotheek". Voor de overige projecten van de groepen I, II, III en IV kon geen ruimte in het dekkingsplan worden gecreëerd. Deze projecten dienen daarom opnieuw bij de nrioriteitstel1ing te worden be- trokken. Het betreft de volgende projecten: Groep I - maken van een loswal aan het Snaarne; - uitbreiding toezicht wandelbos "Groenendaal Groep II - uitbreiding van het aantal uren logopedie kleuterscholen en lagere scholen; - restauratie Hervormde Kerk aan het Wilhelminaolein; - verhoging budget voor het creëren van soeelvoorzieningen. Groep IIl - het ontwikkelen van een zodanig subsidiebeleid dat een plan- matige toedeling van een totaal aan subsidies mogelijk is; - invoering functioneringsgesprekken; - verbetering acoustiek schietkelder politiebureau; - reconstructie kruispunt Havikweg/Zandvoortselaan. Groep IV - reconstructie Glipoer Dreef tussen Van Merlenvaart en Thorbecke- laan; - rechtsafslaan door rood licht; - het oorichten van een milieu- en natuurvoorlichtingscentrum in het wandelbos "Groenendaal - experiment buitenschoolse kinderoovang. Indien wij daartoe aanleidinq vinden zullen wij bij de behande- ling van de nrojecten voorstellen de hierbovengenoemde Drojecten onnieuw oo te voeren voor de nrioriteitstel1ing. - investeringen - nrojecten ten laste van de gewone dienst: - éénmalige uitgaven - jaarlijks terugkerende uitgaven f 20.000,— f 10.000,— f 5.000,— Hierna volgt de behandeling van de innediende nro.iecten. - 4 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 4