L B en W/ Raadsfractie Conimentaar/toel ichting B en W B en W/ P.H. C.D.A. B en W/ C.D.A. C.D.A. C.D.A. B en W/ C.D.A./ V.V.D. P.H. Is vorig jaar ook opgevoerd en is geëindigd in groep III. Wij wijzen u er op dat de door de Rijks Geneeskundige Dienst gestelde norm voor het geluidsniveau van 65 decibel met bijna 100% wordt overschreden. Uitvoering achten wij in het belang van het personeel gewenst. Toelichting raadsfractie: Naar aanleiding van klachten van gehandicapten over de hui- dige ontoegankelijkheid wordt dit project aanbevolen. Het project betreft het aanbrengen van een hellingbaan of een andere geschikte constructie. Commentaar B en W Als uitvoering van het project "inventarisatie van voor het publiek toegankelijke gebouwen op het punt van aanpas- sing aan minder validen", welk project op lijst II is geplaatst, achten wij dit project zinvol. Wij adviseren het project op te voeren. Is ook vorig jaar opgevoerd en is geëindigd in groep IV. De aanvang van dit project was toen gepland in 1987. Gelet op de vertraagde uitvoering van het bestenmingsplan "Merlen- hoven" verwachten wij dat het onderhavige nroject nas tegen het eind van de planperiode (1984-1988) gerealiseerd zal kunnen worden. Is ook vorig jaar opgevoerd. Dit project zal moeten volgen na het zo juist genoemde project. Dit nroject kan daarom pas na de planperiode aan de orde komen. Voorgesteld wordt om dit project niet op te voeren. Is ook vorig jaar opgevoerd. De riolering verkeert in een zodanige staat, dat vernieuwing uiterlijk in 1985 dient te geschieden. Om die reden is de vervanging opgevoerd op lijst II. Is ook vorig jaar opgevoerd en is geëindigd in groep I. Deze los- en laadplaats dient te komen in plaats van de huidige losplaats aan de Kanaalweg. Is ook vorig jaar o'pgevoerd. Toelichting fractie: "Niet bij brood alleen". Commentaar B en W. Akkoord met opvoeren. 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 6