4e afd. 26 mei 1983 65 staande wegen of paden; de in de wegen of paden liggende bruggen en duikers maken deei aaarvan uit; de tot de wegen behorende paden en bermen of zijkanten maken deel van de weg uit; b. "voertuigen"alle voertuigen met uitzondering van: 1. treinen en trams; 2. tweewielige fietsen en tweewielige bromfietsen; 3. kruiwagens, kinderwagens en dergelijke kleine voertuigen; 4. invalidenvoertuigenal of niet met hulpmotor; c. "parkeren": het doen of laten staan van voertuigen anders dan gedu- rende de tijd die nodig is voor en gebruikt wordt tot het onmiddel- lijk in- of uitstappen van personen dan wel het onmiddellijk laden en lossen van goederen. Artikei 2. 1. Het is een ieder die er zijn bedrijf of nevenbedrijfdan wel een gewoonte van maakt voertuigen te stallen, te herstellen, te verhu- ren of te verhandelen, verboden drie of meer voertuigen die hem toebehoren of zijn toevertrouwd, of waarvan redelijkerwijs is aan te nemen dat zij hem toebehoren of zijn toevertrouwdbij elkaar op de weg te parkeren. 2. Het in het eerste lid omschreven verbod geldt niet gedurende de tijd die nodig is voor en gebruikt wordt tot het verrichten van herstel- of onderhoudswerkzaamhedendie in totaal niet meer dan een J uur vergen. 3. Burgemeester en wethouders kunnen van het in het eerste lid omschre- ven verbod ontheffing verlenen. Artikei 3. 1. Het is verboden een voertuig dat is voorzien van een aanduiding van commerciële reclame, op de weg te parkeren met het kennelijke doel om daarmee commerciële reclame te maken. 2. Burgemeester en wethouders kunnen van het in het eerste lid omschre- ven verbod ontheffing verlenen. Artikei 4. 1. Het is verboden een kampeerwageneen caravan of een ander voor de -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 93