4e afd. 26 mei 1983 65 rekreatie bestemd voertuig langer dan op drie achtereenvolgende dagen op de weg te parkeren. 2. Burgenieester en wethouders kunnen van het in het eerste lid omschre- ven verbod ontheffing verlenen. Artikel 5. 1. Het is verboden een voertuig dat, met inbegrip van de lading.een lengte heeft van ineer dan 6 meter of een hoogte van meér dan 2 meter, te parkeren op een door burgemeester en wethouders bij een openbaar te maken besluit aangewezen weg waar het hierbedoelde parkeren naar hun oordeel schadelijk is voor het uiterlijk aanzien van de gemeente. 2. Burgemeester en wethouders kunnen vanhet in het eerste lid omschreven verbod ontheffing verlenen. Artikei 6. Het is verboden een voertuig waarmede als gevolg van andere dan eenvou- dig te verhelpen gebreken niet kan of mag worden gereden, langer dan drie achtereenvolgende dagen op de weg te parkeren. Artikel 7. Onverminderd het bepaalde in de Verordening Landschapsschoon Noord-Hol- land is het verboden een voertuigwrak op de weg te plaatsen of te heb- ben. Onder voertuigwrak wordt mede verstaan een voertuig dat rijtech- niscn in onvoldoende staat van onderhoud en tevens in een kennelijk ver- waarloosde toestand verkeert. Artikel 8. 1. Het is verboden een voertuig dat, met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter of een hoogte van meer dan 2 meter, tussen zonsopgang en zonsondergang op de weg te parkeren bij een voor bewoning of ander dagelijks gebruik bestemd gebouw op zodanige wijze, dat oaardoor het uitzicht voor bewoners of gebruikers vanujt dat gebouw op hinderlijke wijze wordt belemmerd of hun anderszins hinder of overlast wordt aangedaan. 2. Het in het eerste lid omschreven verbod geldt niet gedurende de tijd -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 94