4e afd. 26 itiei 1983 65 die nodig is voor en gebruikt wordt tot het uitvoeren van werkzaam- heden, waarvoor de aanwezigheid van het voertuig ter piaatse noodza- kelijk is. flrtikel 9. Het is verboden een voertuig met stankverspreidende stoffen op de weg te parkeren, daar waar bewoners of gebruikers van nabij-gelegen gebou- wen of terreinen daarvan hinder of overlast ondervinden. flrtikel 10. In andere gevallen dan die waarin de Wet gevaarlijke stoffen of de Hinderwet van toepassing is, is het verboden een voertuig dat wordt ge- bezigd voor het vervoeren van (een) door burgemeester en wethouders bij openbaar te maken besluit als gevaarlijk aangewezen stof(fen) en waarin deze stof(fen) in een grotere hoeveelheid aanwezig is (zijn), dan door dit college toegestaan, op de weg te parkeren daar waar de veiligheid van bewoners of gebruikers van nabijgelegen gebouwen of terreinen, dan wel van die gebouwen of terreinen zelve, alsmede van de daarin of daar- op aanwezige goederen, in gevaar kan worden gebracht. flrtikel 11. Het is verboden een voertuig te doen of te laten staan in of op niet van de weg deeluitmakende openbare beplantingenplantsoenen, grasper- ken of groenstroken. flrtikel 12. Overtreding van een verbodsbepaling van deze verordening wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste twee maanden of een geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. flrtikel 13. Het het toezicht op de naleving van deze verordening zijn, naast de in artikel 141 van het Wetboek van Strafvordering genoemde opsporingsambte naren, belast de door burgemeester en wethouders aangewezen gemeenteamb -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 95