4e afd. 90 juni 1983 69 eigendom zijnde grond, terwijl gronden waarop momenteei woningen staan, t.z.t. een openbare bestemming zullen krijgen (parkeerplaat- sen, gedeeltelijke verlegging van de weg). Dit betekent dat een grond- transactie tot stand dient te komen. De woningbouwvereniging is van mening dat dit plaats kan vinden met geslo^en beurzen. Met dit stand- punt kunnen wij ons verenigen. Zoals uit de bijgevoegde tekening blijkt zal 740 m2 overgedragen en 1632 m2 in eigendom verkregen worden. Verder behoeft het ontwerp o.i. geen toelichting. Teneinde uitvoering van het beoaalde in de over- eenkomst mogelijk te maken, steilen wij u tevens voor een krediet be- schikbaar te stellen ad 745.811,echter onder voorbehoud dat het rijk positief zal beschikken op de aanvraag om geldelijke steun voor het onderhavige bouwplan en derhalve rijksvoorschotten voorhanden zullen zijn. Dit is immers de waarborg dat het bestuur van de wonino- bouwvereniging haar uit de overeenkomst voortvloeiende verplichtin- gen kan nakomen. Een ontwerp-raadsbesluit is bijgevoegd. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 juni 1983; A. voor de gemeente met het bestuur van woningbouwvereniging "De Haemstede", p/a Linge 98 te Heemstede, hierna genoemd "de woning- bouwvereniging, de volgende overeenkomst aan te gaan met betrek- king tot het in bouwexploitatie brengen van de gronden in de Bankastraat, welke bestemd zijn voor de bouw van 70 woningen, zulks ter uitvoering van een daartoe strekkend vernieuwbouwplan Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. BESLUIT

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 12