4e afd. 30 juni 1983 69 1. eventuele prijswijzigingen komen voor rekening van de woning- bouwvereniging; 2. eventuele minderkosten voor de op de bij de overeenkomst behoren de omschrijving onder 3. genoemde werkzaamhedenvoorzover be- trekking hebbende op het leveren van zand en aarde voor de woningen en tuinen, zullen met de woningbouwvereniging worden verrekend. Artikel 5. De woningbouwvereniging verplicht zich, afhankelijk van de ontrui- ming van de te slopen woningen in de Bankastraat, met de bouw van de woningen aan te vangen binnen 12 maanden na het verlenen van de desbetreffende bouwvergunningovereenkomstig de planning die ge- maakt is voor de fasering van dit bouwplan in verband met het toe- gewezen contingent voor 1983. Met de bouw van het overige deel van de woningen zalvoorzover het woningcontingent voor 1984 dat toe- laat, uiterlijk 1 mei 1984 een aanvang worden gemaakt. Artikel 6. m De gemeente verplicht zich met het woonrijp maken een aanvang te (laten) maken uiterlijk 2 maanden na de sloop van de woningen, doch niet eerder dan 15 augustus 1983. De te verrichten werkzaamheden dienen uiterlijk 6 maanden na het gereedkomen van de woningen vol- tooid te zijn. Artikel 7. Betaling van de in artikel 4 genoemde kosten zal plaatsvinden aan de hand van een door burgemeester en wethouders en de woningbouw- vereniging nader overeen te komen termijnstaat, welke gebaseerd zal zijn op de voortgang van de werkzaamheden en uiterlijk 15 augus tus 1983 vastgesteld dient te zijn. Artikel 8. De gemeente en de woningbouwvereniging verplichten zich een rui- ling aan te gaan, waarbij de woningbouwvereniging aan de gemeente in volle en vrije eigendom en vrij van oostallen en de zich in de - 4 -

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 14