4e afd. 30 juni 1983 KREDIET HERINRICHTING CAMPLAAN 70 Heemstede, 7 juni 1983. Aan de raad In het kader van de herinrichting van de Indische Wijk wordt gewerkt aan een herinrichtingsplan voor het deelgebied Bwaarin zich onder andere de Camplaan bevindt. Het ligt in de bedoeling om dit jaar nog een herinrichtingsvoorstel voor dit deelgebied aan u voor te leggen en een aanvang te doen maken met de herstratingswerkzaamheden. Dit laatste is slechts mogelijk als beschikt wordt over een krediet. Het volgen van de geplande procedure, d.w.z. het doen van een voor- stel tot het beschikbaar stellen van een krediet na of tegelijkertijd met het vaststellen van het herinrichtingsplanbetekent dat in 1983 de herinrichting van de Camplaan niet voltooid zal zijn, terwijl dit, gelet op de huidige situatie, zeer gewenst is. Gelet op het bovenstaande stellen wij u voor thans reeds een krediet beschikbaar te stellen. De kosten worden op basis van de uitgangspunten welke zijn vastgesteld ten uitvoering van het Kaderplan Herinrichting Indische Wijk, begroot op f 130.000,-. 0p lijst 2 van het Beleidsplan is hiervoor onder "Verbetering Indische Wijk" de nodige ruimte gereserveerd. De bedoelde uitgangspunten zijn (beknopt weergegeven - hergebruik van materialen; ongeveer 80% komt daarvoor in aanmerking; - het aanbrengen van snelheidsbeperkende voorziemngen; - het realiseren van een (1angs)parkeerakkommodatie, - het aanhouden van een rijwegbreedte van 5,5 meter, - indien noodzakelijk wijziging van de openbare verlichting en groen- voorzieningen. Een ontwerp-raadsbesluit is bijgevoegd. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 19