4e afd. 30 juni 1983 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN Heemstede, 7 juni 1983. Aan de raad De direktie van de P.V.-markt in het winkelcentrum "Te Winkelhof" heeft de wens kenbaar gemaakt om de zogenaamde fustopslag bij de su- permarktthans provisorisch gecreëerd door middel van een afscher- ming met hekken, te voorzien van een meer definitieve afscherming en overkapping. Het bouwplan is evenwel in strijd met het vigerende bestemaingsplan. Wij zijn van mening dat het verlenen van medewerking aan de plannen van de P.V.-markt gewenst is. Voor het verlenen van de bouwvergunning zal een anticipatieprocedure gevolgd moeten wordenvoorafgegaan door het gedeeltelijk in voorbe- reiding verkiaren van een herziening van het bestemmingsplan. Het bestuur van ae Congregatie Zusters Augustinessen wii een uitbrei- ding realiseren bij het verzorgingstehuis "De Boskant", bestaande uit hec bouwen van een gemeenschappelijke ruimte. Deze uitbreiding is in strijd met het nog niet onherroepelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Natuurgebieden". Wij menen dat er geen bezwaren bestaan tegen het verlenen van mede- werking aan dit plan. Eén en ander vereist ook hier het nemen van een voorbereidingsbesluit. Bij uw besluiten van 29 april 1982, nr. 54 en 24 juni 1982, nr. 74, heeft u een herziening in voorbereiding verklaard van de bestemmings- plannenwelke betrekking hebben op het gebied van het in procedure zijnae bestemmingsplan "Glip I". Dit bestemmingsplan kan niet binnen de daarvoor vastgestelde termijn na de tervisie legging van het ont- werp-plan worden vastgesteld in verband met het volgen van een ont- heffingsprocedure ingevolge de Wet Geluidhinder

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 1