4e afd. 30 juni 1983 72 punt kan rijaen en dat de verkeerssituatie derhalve verbeterd dient te worden. Wij denken hierbij aan het plaatsen van anti-parkeerpaaltjes aan beide zijden van het gedeelte van de Provinciënlaangelegen tus- sen de Raadhuisstraat en de Overijssellaan en het verleggen van de trottoirbanden in de bocht bij de wasserij. Tevens zal aan beide zij- den van de rijbaan op genoemd gedeelte een stopverbod ingesteld wor- aen. Bij het plaatsen van de paaltjes zal rekening worden gehouden met de wasserij 't Raadhuis en garage Gratema. De door ons voorgesteide maatregelen komen zowel de doorstroming van het bus- en autoverkeer, als de doorgang van voetgangers ten goede. In genoemde notitie van de Werkgroep Verkeer is de verbetering van het kruispunt in tekening gebracht. üe kosten van de aanpassingen van de bestaande haiten, de aanleg van nieuwe halten, de verplaatsing van de halten op de Johan Wagenaarlaan en ae verbetering van het kruispunt Raadhuisstraat/Provinciënlaan be- dragen 89.000,--. Wij stellen u voor een krediet ter grootte van dit bedrag te verlenen. Dit bedrag kan o.i. ten laste worden gebracht van het budget verkeersmaatregelen. Tenslotte merken wij nog op dat de bestaande wachtgelegenheid voor de buspassagiers pas zal worden uitgebreid als enig inzicht is verkregen in het aantal wachtenden per haite en dat tijdens de markturen van de in te stellen weekmarkt op de Valkenburgerlaan, de bus in plaats van over de Valkenburgerlaan, over de Camplaan en de Heemsteedse Dreef zal gaan rijden. De direktie van de N.Z.H.V.M. stemt hiermee in. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 27