4e afd. GEWIJZIGD EXEMPLAAR 30 juni 1983 INSTELLING MILIEURAAD 79 Heemstede, 21 juni 1983. Aan de raad Bij uw besluit van 27 mei 1982 heeft u vastgesteld de nota inzake de natuur- en mi1ieuvoorlichting en -educatie in Heemstede en bent u in principe over-gegaan tot instelling van een milieuraad. Instelling van een milieuraad was éën van de drie concrete voorstellen aie uit de genoemde nota voortvloeiden. De andere twee voorstellen, aan- stelling van een part-time mi1ieuconsulent en het op- en inrichten van een mi1ieuvoorlichtingscentrum, zijn opgevoerd als projekt in het kader van de bijstelling van het beleidsplan. Naar aanleiding van uw principe-besluit is aan de betrokken organisaties en instellingen gevraagd of zij bereid zijn een vertegenwoordiger in de raaa zitting te laten nemen en zo ja, wie dit zal zijn. De volgende organisaties en instellingen hebben op dit verzoek positief gereageerd en een vertegenwoordiger aangewezen: de Algemene Christelijke Jeugdbona voor Natuurstudie en Natuurbeschermingafd. Haarlem, de Ko- ninklijke Maatschappij voor Tuinbouw- en Plantkunde, afd. Haarlem, de Vogelwerkgroep Haarlem, stichting "'t Oude Posthuis", het Heemsteeds Vrouwencontact, de VoorwegschoolBronsteeschool Gerrit Barger mavo, Henricus mavo en het college Hageveld. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Heemstede heeft laten weten bereid te zijn - zo dit gewenst is - mee te werken aan de voordracht voor de samenstelling van een milieuraad. Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede, de Berkenrode- kleuterschool en de R.K. school "Valkenburg" hebben medegedeeld geen vertegenwoordiger aan te wijzen. Wij zijn van mening, dat de ingekomen positieve reakties voldoende aanleiding geven definitief te besluiten tot instelling van een milieu- raad. Wij willen nogmaals benadrukken, dat het bevorderen van het mi 1 ieubesefin iieemstede een doel is, dat alleen bereikt kan worden met behulp van inzet en enthousiasme van het op dit terrein aktieve parti-

Raadsnotulen Heemstede | 1983 | | pagina 43